تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت

تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت

پوست همواره نقشی اساسی در زیبایی افراد و جوانی چهره بازی می کند و مراقبت و رسیدگی پوست همیشه یکی از نگرانی ها و مشغله های ذهنی افراد به ویژه بانوان بوده است. با افزایش سن یکی از مشکلات رایج ایجاد و شکل گیری چین و چروک ها و آثار پیری بر پوست به ویژه پوست صورت نمایان می شود و افراد در صدد رفع این مشکل و بازگردانی جوانی و طراوت به پوست خود هستند.

یکی از مدل های جوان سازی پوست در این زمینه ژل پروفایلو است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با تاثیر ژل پروفایلو بر بازگردانی جوانی به پوست، ویژگی های آن، اینکه برای چه افرادی مناسب است و مزایای آن آشنا کنیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت

ژل پروفایلو چیست؟

پروفایلو فیلر نیست بلکه ژل HA یا هیالورونیک اسید است که پوست شما را ترمیم می کند تا ملایمت و نرمی را به پوست بازگرداند. پروفایلو یک اسید هیالورونیک درجه اولترا پوره است که از طریق فرآیندی زیست تخمیری از نظر خلوص و ایمنی در رنکینگ جهانی تحت عنوان (کیفیت عالی) رتبه بندی می شود.

فرمولاسیون HA با وزن های مولکولی مختلف موجود در پروفایلو براساس مفهوم اکشن هیدرولیفت شکل گرفته است. این رویکرد نوآورانه با هدف خنثی سازی کاهش یابی HA در پوست بازگردانی خاصیت ارتجاعی و رنگ پوست و هیدراسیون عمیق با عملکرد مکانیکی ارتقا پوست صورت گرفته است.

تاثیر ژل پروفایلو به منظور مدل سازی مجدد بافت ها، بهسازی شل شدگی ایجاد شده در پوست صورت، گردن و بدن در نظر گرفته شده است. استفاده از پروفایلو یک درمان موقتی است و اسید هیالورونیک کاملا در پوست تجزیه می شود و هیچ ردی از خود برجای نمی گذارد.

تاثیر ژل پروفایلو که امروزه در صنعت زیبایی بر هیچکس پوشیده نیست، جدیدترین روش فشرده سازی و جوانی پوست است که در درمان فیس لیفت و بازگردانی زیبایی و طراوت به پوست استفاده می شود. این رویکرد به شما کمک می کند تا مشکل پیری صورت خود را برطرف کنید و جوانی را به پوست خود بازگردانید.

این ماده 100% از HA ساخته شده است و در تغذیه سلول های پوستی و ترمیم استحکام طبیعی پوست عملکردی باورنکردنی دارد. ژل پروفایلو با هیدراسیون درونی به نابودی چروک های موجود در پوست منجر می شود. تزریق ژل پروفایلو بالغ بر 6 ماه روی نقطه ای که اعمال می شود، دوام خواهد داشت؛ البته مانند هر عمل دیگری ممکن است در اشخاص مختلف استثناهایی هم وجود داشته باشد.

تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت

چه افرادی کاندیدای استفاده از ژل پروفایلو هستند؟

تمام افرادی که با افزایش سن خصوصا گذر از 30 سالگی مواجه شده اند و با مشاهده اولین آثار پیری پوست و ایجاد چین و چروک دچار نگرانی هستند و قصد دارند پوست خود را قوی و در شرایط ایده آل نگه دارند، از کاندیداهای استفاده از این ژل هستند و بهتر است که تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت و پوست خود را مشاهده کنند.

این سن بهترین موقعیت برای آغاز درمان های پیشگیرانه به شمار می رود و برای بهبود شرایط پوست و زیبایی و قدرت آن بسیار مناسب است چراکه با افزایش سن و پس از 30 سالگی شروع به فقدان کلاژن، اسید هیالورونیک و الاستین قابل توجهی می کنیم. در برخی موارد و با وجود فاکتورهایی مثل قرارگیری زیاد زیر نور خورشید، استرس بالا و شرایط ارثی، کیفیت بافت با سرعت بیشتری پایین می آید و ممکن است پیرتر از سن واقعی خود به نظر برسیم.

اگر احساس می کنید که کیفیت بافت صورت شما رو به شل شدگی آورده است و یا به طرز چشمگیری افت دارد یا بسیار بالاتر از سن فعلی خود به نظر می رسید و این باعث کاهش اعتماد به نفس شما می شود، بهتر است این گزینه درمانی را در نظر داشته باشید؛ زیرا اینجاست که تاثیر ژل پروفایلو ممکن است زیبایی و طراوت را به پوست شما بازگرداند.

عامل پیشگیرانه و تاثیر ژل پروفایلو در افراد جوان تر با تقویت کلاژن و الاستین پوست و با افزایش رطوبت آن بیشتر است.

مزایای استفاده از ژل پروفایلو چه هستند؟

استفاده از ژل پروفایلو مزایا و منفعت های بسیاری دارد که در زیر آن ها را نام می بریم:

  1. مزایای هیدراسیون و رطوبت بخشی فوق العاده ای دارد.
  2. ژل پروفایلو با فیلرها یا پرکننده های پوستی متفاوت است.
  3. خاصیت کلاژنی و الاستیک
  4. سرعت فرایند تزریق
  5. تاثیر فوق العاده
  6. استفاده از مواد کاملا طبیعی بدون مواد شیمیایی و مصنوعی

تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت

ژل پروفایلو چگونه استفاده می شود؟

درمان با روش پروفایلو در دوره ای متشکل از 2 یا 3 بار در 4 هفته صورت می گیرد. برای حصول بالاترین نتیجه و تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت تنها 5 نقطه در هر طرف صورت لازم است تا تزریق روی آن انجام شود. پروفایلو نه به عنوان یک فیلر یا پرکننده بلکه به عنوان هیدراتور عمل می کند.

تزریق ژل پروفایلو دقیقا زیر سطح پوست تزریق است. جایی که به سرعت پراکنده می شود و با بافت های شما واکنش صورت می دهد تا فورا هیدراسیون را بالا ببرد. طی 4 هفته بعدی فاز 2 درمان باعث افزایش کلاژن و الاستین در غشا میانی پوست می شود. این عامل به پوست شما جوانی، قدرت، صافی و استحکام می بخشد.

پروفایلو هم به عنوان درمانی مستقل و هم به عنوان بخشی از فرایندی جامع تر همراه با دیگر پرکننده های پوستی و درمان های لیزر یا بوتاکس برای ترمیم و احیای پوست به کار برده می شود.

آیا استفاده از ژل پروفایلو بی خطر است؟

اگر بخواهیم از نقطه نظر ایمنی به قضیه نگاه کنیم، باید به این واقعیت اشاره کنیم که ژل پروفایلو از اسید هیالورونیک طبیعی تهیه شده است و بدون اضافه سازی عوامل شیمیایی اتصال دهنده متقابل تثبیت و ساخته می شود.

تاثیر ژل پروفایلو به عنوان دارویی ایمن، موثر و “یک پیشرفت غیر منتظره واقعی” در صنعت داروهای ضد پیری تلقی می شود. به دلیل خلوص بالای این محصول و عدم وجود افزودنی ها ژل پروفایلو ایمنی بیشتری ارائه می دهد و عوارض جانبی را بطور کلی کم می کند. پس باید گفت، استفاده از ژل پروفایلو به حد بسیار زیادی بی خطر است.

تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت

آیا استفاده از پروفایلو با درد همراه است؟

از آنجا که پروفایلو دقیقا در قسمت های از پیش تعیین شده و با استفاده از سوزن های بسیار ریز درست زیر پوست تزریق می شود، نسبتا بدون درد است. ممکن است احساس خارش یا سوزش کوتاهی کنید؛ اما بسیار کم، زودگذر و سریع است.

متقاضیان قبل از درمان این گزینه را دارند که از داروهای تسکین درد موضعی یا بیهوشی استفاده کنند؛ اما معمولا نیازی به آن نیست. کل روند تزریق ژل پروفایلو بسیار کوتاه مدت است و حدود 10 دقیقه زمان خواهد برد.

آیا ممکن است ژل پروفایلو تاثیر معکوس داشته باشد؟

در تاثیر ژل پروفایلو هیچ اتفاق مشکل آفرینی مانند اثر عکس یا مشکلات این چنینی وجود ندارد. با این وجود توصیه می شود در 24 ساعت قبل از انجام این رویکرد از مصرف الکل، آسپرین یا داروهای ضد التهاب خودداری کنید. ویتامین C و ویتامین E نیز ممکن است احتمال کبودی را افزایش دهند؛ اما استفاده از آن 48 ساعت بعد از درمان مشکلی پیش نخواهد آورد.

تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورتسخن آخر

پوست سالم، شفاف و زیبا تاثیر بسیار زیادی بر جذابیت ظاهری و جوانی صورت دارد؛ اما با افزایش سن رفته رفته پوست حالت صاف و محکم خود را از دست می دهد و شاهد بروز چین و چروک های گوناگون روی آن می شویم.

یکی از بهترین درمان ها برای جوانسازی و بازگردانی رطوبت به پوست و رفع چین و چروک ها استفاده از ژل پروفایلو است که کاملا از مواد طبیعی اسید هیالورونیک تهیه می شود. در این مقاله شما را با تاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورت و پوست آشنا کردیم و مزایا و پروسه تزریق آن را برای شما شرح دادیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله شما را در جهت بازگردانی زیبایی بیشتر به پوست خود رهنمود کرده باشیم.

Source: www.profhilokent.co.uk,  www.drpreema.com

مقالات زیبایی

پروفایلو بهتر است یا هایفوتاثیر ژل پروفایلو بر جوانسازی صورتتزریق ژل پروفایلوژل الانسهژل پروفایلوسونه کاس چیستنقاط تزریق ژل پروفایلوهزینه ژل پروفایلو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *