تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی

رینوپلاستی غیرجراحی که به عنوان تزریق فیلر بینی نیز شناخته می شود، یکی از روش های زیبایی است که در میان هم زنان و هم مردان به محبوبیت بالایی رسیده است. براساس داده های منتشر شده توسط کلینیک های خصوصی، تقاضای چنین رویه هایی طی سال گذشته 29 درصد افزایش یافته است. با افزایش تاثیر شبکه های اجتماعی درخواست افراد برای انجام روش های زیبایی افزایش یافته وامروزه تزریق فیلر بینی یکی از روش های محبوب زیبایی است که طی آن با هزینه ای تقریبا پایین می توان به ظاهر دلخواه خود رسید.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است حتی تغییرات جزئی می تواند ظاهر فرد را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. اگر چه که از تزریق فیلر بینی اغلب برای اهداف زیبایی شناسی استفاده می شود، می توان برای رفع نواقص ظاهری مادرزادی نیز از آن بهره برد. تزریق فیلر بینی روشی غیرتهاجمی است و به راحتی انجام می پذیرد. روش تزریق فیلر بینی برای کوچک کردن اندازه بینی نبوده و تنها می تواند ظاهری صاف تر و با زاویه مناسب به بینی بدهد. همچنین تزریق فیلر بینی روشی برای اصلاح مشکلات عملکردی بینی نبوده و تنها موجب بهبود ظاهری بینی خواهد شد.

 

 

تزریق فیلر بینی

 

روش تزریق فیلر بینی برای افرادی که به هر دلیلی مایل به انجام عمل جراحی زیبایی بینی نیستند، گزینه ای مناسب بوده و می تواند با هزینه پایین و بدون نیاز به دوره استراحت ظاهر بینی را بهبود بخشیده و نتایجی فوری بر جای گذارد. یک ساعت بعد از انجام این روش بیمار می تواند به فعالیت های عادی خود بازگردد.

 

نمونه تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی چگونه عمل می کند؟

با تزریق صحیح فیلرها در بالا و پایین برجستگی روی بینی، می توان به راحتی به بینی ظاهری صاف و یکدست داد. همچنین با استفاده از فیلرها در اطراف نوک بینی، می توان آن را باریک تر جلوه داد و با تزریق بوتاکس به داخل بینی وعضله ای که بینی را به سمت پایین می کشد می توان نوک بینی را بالاتر آورد.

 

فواید این روش درمانی نسبت به جراحی زیبایی بینی چیست؟

ما اکنون گزینه های بیشتر و بیشتری برای انجام روش های غیرجراحی داریم. عدم نیاز روش به جراحی به معنی خطر کمتر، دوره نقاهت کوتاه تر، عوارض جانبی کمتر و در عین حال رسیدن به نتایجی بسیار مشابه است. تزریق فیلر بینی به این معناست که در عرض 5 دقیقه و بدون هیچگونه دردی می توان ظاهر بینی را تغییر داد. دوره نقاهت عمل جراحی زیبایی بینی یک ماه یا بیشتر طول می کشد و نتایج همیشه عالی نیستند، اما نتایج بدست آمده از تزریق فیلر بلافاصله قابل رویت است و امکان تغییر آن وجود دارد.

 

تزریق فیلر بینی

اگر نتایج تزریق فیلر بینی را دوست نداشته باشید، چه گزینه هایی پیش رو دارید؟

نتایج بدست آمده از تزریق فیلر بینی دائمی نیست، بنابراین اگر نتایج را دوست ندارید می توانید چند ماه صبر کنید یا روش معکوس را انجام دهید. اما عمل جراحی بینی دائمی است و امروزه بسیاری از افراد بعد از انجام عمل رینوپلاستی با استفاده از تزریق فیلر به اصلاح ظاهر بینی اقدام می کنند. از این رو می توان گفت که تزریق فیلر بینی می تواند روش بهتری نسبت به عمل جراحی بینی باشد.

 

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی به چه شکل انجام می پذیرد؟

ابتدا بیمار روی تخت یا صندلی دراز می کشد و سطح درمان تمیز می شود. سپس با استفاده از از سوزنی نازک از یکی از فیلرهای اسید هیالورونیک برای تزریق استفاده می شود. پزشک زیبایی همانند یک مجسمه ساز خبره با استفاده از فیلر به بینی بیمار شکل دلخواه وی را می دهد و نواقص ظاهری بینی را برطرف می نماید. و در نهایت قسمت های تزریق شده کمی ماساژ داده می شوند. بعد از انجام روش دستورالعمل هایی به بیمار داده می شود. به طور مثال بیمار نباید برای مدتی از عینک آفتابی استفاده نماید. روش کامل عمل بینی بدون جراحی یا همان تزریق فیلر بینی فقط 10 تا 15 دقیقه طول می کشد و نتایج آنی هستند.

 

آیا تزریق فیلر بینی دردناک است؟

در انجام این روش تنها کمی احساس سوزش خواهید داشت و معمولا از فیلرهایی استفاده می شود که حاوی مقداری داروی بی حسی هستند.

 

ماندگاری نتایج تزریق فیلر بینی چه مدت است؟

از آنجایی که بینی ما حرکت چندانی ندارد، نتایج می تواند تا 12 ماه تا 18 ماه ماندگار باشند و با تکرار درمان این مدت حتی می توانند طولانی تر شود.

 

تزریق فیلر بینی چقدر امن است؟

فیلرهایی که در این روش استفاده می شوند، محصولاتی زیست سازگار و زیست تخریب پذیر هستند. به این معنی که برای بدن مضر نیستند و به طور طبیعی از بدن جدا شده و از بدن خارج می شوند. این فیلرهای اسید هیالورونیک بینی به شکل ژل استریل تولید شده در آزمایشگاه هستند. فرد بعد از انجام روش می تواند به راحتی به فعالیت های روزانه خود بازگردد.

Source: www.harpersbazaar.com

مقالات زیبایی

آیا تزریق فیلر بینی دردناک است؟اصلاح فرم بینی با تزریق فیلراصلاح فرم بینی با فیلرتزریق فیلر برای بینیتزریق فیلر بینیتزریق فیلر بینی به چه شکل انجام می پذیرد؟تزریق فیلر بینی چقدر امن است؟تزریق فیلر بینی چگونه عمل می کند؟تزریق فیلر در بینیعوارض تزریق فیلر به بینیعوارض فیلر بینیفیلر بینی گوشتیقیمت تزریق ژل بینیلیفت بینی بدون جراحی زیبایی بینیماندگاری فیلر بینیماندگاری نتایج تزریق فیلر بینی چه مدت است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *