فیلر لب و صورت

فیلر لب و صورت

درباره زیبایی فیلر لب و صورت:

توسعه كاربردهاي تكنولوژي در زمينه پزشكي ، نوآوري هاي زيادي را در تزريقات فیلر به همراه داشته است. فیلر صورت یکی از متداول ترین روش های زیبایی از نظر زیبایی پوست است. فیلر صورت که با استفاده از ترکیبات اسید هیالورونیک انجام می شوند و برای بسیاری از قسمت های مختلف روی صورت راه حل های ویژه ای ارائه می دهند ،  به طور موثری در برابر شرایط منفی ناشی از عوامل محیطی و پیری استفاده می شوند.

فیلر لب و صورت

چرا  فیلر لب و صورت مورد نیاز است؟

با توجه به ساختار پویای صورت انسان ، اثر زمان با توجه به تقلید عضلات صورت  ، عناصر ژنتیکی و عوامل محیطی باعث ایجاد چین و چروک های مختلف ، خطوط و افتادگی پوست صورت  می شود. یکی از روش های برجسته درمان این موارد ناخواسته ، فیلر است. با فیلر که در قسمت تحتانی پوست تزریق می شود ، می توان این شرایط صورت را اصلاح کرد. با فیلر چین و چروک روی پوست برداشته می شود ، چاله های صورت پر می شوند ، شرایط نامتقارن در ناحیه بینی قابل اصلاح است ، با افزایش حجم گونه ها می توان به صورت شکل دلخواه را داد ، لب ها می توانند جذاب تر و پر تر شوند.

بعد از تزریق فیلر زیر نظر پزشک زیبایی باتجربه  و در صورت تهیه مواد با کیفیت بعد از استفاده از  فیلر صورت و لب که یک کاربرد زیبایی آسان و بی دردسر است ، هیچ  اسکاری وجود نخواهد داشت و چهره ظاهری جوان و طبیعی به دست می آورد. فیلر صورت به خصوص در خطوط و کبودی های زیر چشم ، حاشیه ها و چین و چروک بینی  ، چروک های پنجه کلاغی و گودی گونه موثر است. از فیلر لب حاوی هیالورونیک اسید به ویژه برای حجم دهی لب و چروک های اطراف لب استفاده می شود.

فیلر صورت برای کدام قسمت ها انجام می شود؟

 • خطوط بینی گونه لب
 • روی گونه ، استخوان گونه (برای افزایش حجم)
 • خطوط ماریونت که از گوشه لب پایین، پایین می آیند
 • خطوط ریز پیشانی ، بین ابرو ، اطراف چشم
 • چین و چروک گونه ، بالای لب
 • برای پرتر کردن لب
 • برای رفع کبودی و گودی زیر چشم
 • گودی روی صورت ، علائم آکنه عمیق ، علائم آبله مرغان
 • می توان از آن برای زیبایی غیر جراحی بینی در ناحیه بینی استفاده کرد.

فیلر لب:

لب های پر در طول تاریخ سمبل زیبایی و جذابیت بوده اند. ممکن است در برخی از افراد به دلیل ساختاری ، گاهی با افزایش سن و یائسگی لب ها نازک تر شوند. این مشکل با روش های جراحی و غیر جراحی قابل اصلاح است. در روش های عمل ، چربی گرفته شده از ناحیه دیگر به لب تزریق می شود. با این وجود ، کم بودن تداوم این روش و ضرورت تکرار ما را به سمت فیلر هایی که استفاده از آنها بسیار ساده تر است سوق داد.

در سال های گذشته برای پر کردن لب از سیلیکون استفاده می شد اما با توجه به اینکه سیلیکون ماده مناسبی برای لب نیست ، امروزه استفاده از آن از بین رفته است. در زیبایی و پر کردن لب (ضخیم شدن لب ، بزرگ کردن ، پر کردن) به خصوص با تزریق به خط قرمز و سفید لب می توان خطوط لب را برجسته کرد.

فیلر لب و صورت

سؤال متداول در مورد فیلر لب ، آیا کاربرد فیلر لب دردناک است؟

در حین انجام ، درد حداقل است ، و محتوای پر کننده ترجیحا بی حسی موضعی است. بنابراین ، درد حداقل است. بعد از فیلر لب تورم کمی ایجاد خواهد شد. بعد از 1 هفته ، فیلر به طور همگن روی لب پخش می شود.

هزینه فیلر لب با توجه به چه چیزی متفاوت است؟

اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت فیلر لب ، نوع ، کمیت و کیفیت مواد پر کننده مورد استفاده است. نظر پزشک زیبایی شما نیز در تعیین قیمت نقش دارد.

فیلرهایی که روی صورت اعمال می شوند چیست؟

فیلرهایی که می توانند در ناحیه صورت و گونه اعمال شوند ، معمولاً با توجه به ساختار و ماندگاری آنها به 3 تقسیم می شوند.

 • فیلرهای موقت صورت
 • فیلرهای نیمه ماندگار (باز هم موقتی اما کمی طولانی تر)
 • فیلرهای دائمی

فیلرهای موقتی صورت و گونه:

این گروه از فیلرها حاوی اسید هیالورونیک هستند. این پرکننده ها با توجه به میزان اسید هیالورونیک موجود در آنها و تثبیت نام مختلفی دارند. این فیلرها 12-6 ماهه است. ماندگاری با توجه به مارک و کیفیت متفاوت است.

فیلرهای نیمه ماندگار:

این گروه از فیلرها کاملاً موقتی هستند و ترکیبات فعال آنها متفاوت هستند.  بر این اساس ، مدت زمان نگهداری بیشتر است. اگرچه گفته می شود که اثر آنها تا 3 سال است، اما در عمل آنها قادر به  نگهداری تا 1.5 سال هستند. استفاده از این فیلرها کاملاً متداول و کاربردی است.

فیلرهای دائمی:

هنگامی که این فیلر ها وارد بدن می شوند ، ساختار خود را حفظ کرده و خراب نمی شوند. گاهی اوقات ، یک بافت کپسول می تواند در محیط خود ایجاد شود و در نتیجه می تواند تا همیشه در آنجا بماند. این فیلرها نسبت به فیلر های دیگر کم تر ترجیح داده می شوند.

فیلر لب و صورت برای چه افرادی انجام نمی شود؟

در زنان باردار و شیرده ، بیماران تحت سرکوب سیستم ایمنی به دلیل شرایط آلرژیک ، بیمارانی که به دلایل مختلف  رادیوتراپی و شیمی درمانی می شوند ، وجود ناراحتی پوستی یا عفونت  و بیماران سرطانی.

Source: www.ardakatircioglu.com

مقالات زیبایی

بهترین مارک برای تزریق ژل لببهترین مارک تزریق ژل لبتزریق فیلر لبتفاوت فیلر لب با ژل لبدوام فیلر لبسؤال متداول در مورد فیلر لبعوارض احتمالی تزریق ژل و فیلرعوارض احتمالی فیلرفیلرفیلر دائمی لبفیلر صورتفیلر لبفیلر لب بهتر است یا ژلفیلر لب چیست و چگونه انجام می‌شود؟فیلر لب چیست؟فیلر لب و صورتفیلرهای دائمیفیلرهای موقتی صورتقیمت فیلر لبهزینه فیلر لب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *