فیلر لب

فیلر لب

ملاک زیبایی در لب ، مدت زمان ماندگاری و فرم درخواست است. این بسیار مهم است که شما اطلاعات مفصلی در مورد این موضوع داشته باشید تا بتوانید کاربرد فیلر لب را متناسب با فرم و انتظارات چهره خود تعیین کنید.

فیلر لب چیست؟

فیلر لب یک مداخله زیبایی است که مبتنی بر تزریق فیلر پوستی به داخل لب و اطراف آن است تا به لب ها حجم داده شود یا ساختار لب را شکل دهد. این فرآیند توسط پزشک زیبایی برای هرکسی که نازک شدن لب را تجربه کرده یا به دلایل مختلف می خواهد ساختار لب را تغییر دهد ، قابل انجام است. پرکننده ای که اغلب در طی فرآیند فیلر استفاده می شود اسید هیالورونیک است که بسیار موثر است و به پوست حجم می دهد. این فیلر که پوست را صاف نگه می دارد و ترمیم بافت ها را فراهم می کند ، دارای ساختاری است که با بافت لب سازگار است و همچنین دارای ساختاری است که به سلول های موجود در پوست امکان حفظ آب را می دهد. این روش زیبایی  لب با استفاده از اسید هیالورونیک که در ساختار بدن کاربرد دارد، به عنوان طبیعی ترین کاربرد فیلر لب شناخته می شود.

فیلر لب

فیلرلب برای چه افرادی و چرا انجام می شود؟

با اثر پیری ، مقدار کلاژن ، بافت الاستین و اسید هیالورونیک در پوست ما به مرور زمان کاهش می یابد. استفاده از فیلر لب برای رفع این کمبود ، به غیر از زنان باردار ، افرادی که دارای مشکلات التهاب پوستی هستند و مشکل تبخال دارند به راحتی قابل انجام است. فرایند فیلر لب می تواند برای از بین بردن مشکلات افتادگی کنار لب که ممکن است در اثر پیری رخ دهد انجام شود. همچنین می تواند برای افرادی که می خواهند به لب های خود شکل دهند یا افرادی که دارای ساختار نازک لب هستند و می خواهند لب های پر داشته باشند اعمال شود  و یا افرادی که مشکلات تقارن در لب های خود دارند و به همین دلایل می خواهند زیبایی لب داشته باشند ، قابل استفاده است.

فیلر لب چگونه انجام می شود؟

قبل از فرآیند فیلر لب ، شکل لب مناسب برای ساختار صورت مشخص می شود. حداقل نیم ساعت قبل از شروع عمل فیلر لب ، یک کرم بی حس کننده روی ناحیه لب اعمال می شود تا درد احساس نشود. تزریق فیلر با کمک یک سوزن بسیار نوک ریز انجام می شود. نتایج این فرایند که در مجموع 30 دقیقه به طول انجامد ، فوراً قابل مشاهده است. کبودی جزئی و تورم در ناحیه لب بعد از انجام کاملا طبیعی است. اگرچه این ورم گاهی تا یک هفته طول می کشد ، اما معمولاً طی چند روز از بین می رود. این فرآیند که مدت زمان کمی طول می کشد  بدون درد و آسان است. فیلر لب برای افرادی که دارای ساختار لب بسیار نازک هستند با تقسیم چندین جلسه به جای یک جلسه قابل انجام است.

اثر فیلر لب:

اثرات روش های زیبایی مانند  حجیم کردن  و ضخیم  کردن لب ، که اخیراً افزایش یافته است ، ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. فرایند فیلر لب بسته به ساختار لب فرد، سن ، خاصیت ارتجاعی و کیفیت مواد فیلر تزریقی ممکن است اثرات مختلفی را نشان دهد. به طور کلی ، شما می توانید نتایج را بلافاصله مشاهده کنید و ماندگاری این برنامه می تواند از 4 تا 6 ماه متغیر باشد. اما در برخی از کاربردها بسته به وزن مولکولی فرایند ، مدت زمان تأثیر روند تا 18-12 ماه می تواند باشد. اسید هیالورونیک که بسیار طبیعی و بی ضرر است پس از مدت زمان مشخصی توسط بدن جذب می شود. برای حفظ حجم لب ، باید همین روند را دوباره تکرار کنید. قیمت فیلر لب ، جایی که می توانید شکل ایده آل مورد نظر  را به لب های خود بدهید ، بسته به عواملی مانند شکل فرآیند ، محل استفاده ، تکنیک ها و مواد استفاده شده ممکن است متفاوت باشد.

 

فیلر لب

 ورم و کبودی بعد از فیلر لب:

فیلر لب به همان قسمت از لب در هر فرد اعمال نمی شود. می توان آن را در ناحیه قرمز در قسمت بالا یا پایین لب یا در ناحیه ای بنام کانتور که در آن لب و پوست با هم قرار دارند ، اعمال کرد. در نتیجه این روش ها با استفاده از تکنیک های مختلف ، حجم لب ها در مدت زمان کوتاهی افزایش می یابد و لب ها برجسته می شوند. علاوه بر این نتایج که به کمک اسید هیالورونیک ، درخشان تر و سالم تر به نظر می رسند ، طبیعی است که تورم یا کبودی جزئی روی لب ایجاد شود. این تورم و کبودی بعد از انجام می تواند حدود 3 روز دوام داشته باشد و بطور کلی طی 2 هفته کاملاً از بین می روند. اگر شرایطی مانند ورم طولانی مدت وجود داشته باشد و همچنین کبودی مداوم ایجاد می شود ، باید از پزشک زیبایی خود کمک بگیرید.

بعد از فیلر لب به چه مواردی باید دقت کرد:

  • احتمال بروز مشکل بعد از فیلر لب توسط پزشک زیبایی متخصص و با تکنیک های مناسب و مواد با کیفیت کم است. با این حال ، نکات مهمی وجود دارد که باید برای سلامتی خود در نظر بگیرید.
  • بعد از استفاده از فیلر ، شما نباید حداقل 2 ساعت چیزی بخورید یا بنوشید ، از استفاده از رژ لب خودداری کنید و از حرکاتی که باعث تحریک لب شما می شود ، خودداری کنید.
  • بلافاصله بعد از استفاده از فیلر لب کاملاً طبیعی است که مقداری تورم و کبودی در اطراف لب ایجاد شود. بعد از استفاده از فیلر لب ، یخ را می توان به مدت 30 دقیقه در روز برای یک یا دو روز استفاده کرد.
  • می توانید از کرم یا ژلی استفاده کنید که پزشک زیبایی برای تسکین ناحیه درمان مناسب می داند.
  • می توانید از محصولات گیاهی حاوی ویتامین K برای تسکین ورم و کبودی استفاده کنید.
  • در حین و بعد از فیلر لب ، می توانید لب های خود را به آرامی با کرم های رفع کننده ورم ماساژ دهید.
  • باید مصرف الكل را برای مدتی متوقف كنید زیرا مصرف الكل قبل و بعد از انجام ممكن است باعث ایجاد ورم شود.
  • بعد از فیلر لب نباید نوشیدنی های خیلی گرم یا خیلی سرد مصرف کنید و از حرکات سخت جویدن خودداری کنید.
  • شما نباید تا دو هفته پس از کاربرد ، فعالیت هایی مانند سونا و بخار را انجام دهید.

Source: www.alpaslantopcu.com

مقالات زیبایی

بهترین فیلر لبتزریق فیلرتزریق فیلر لبتزریق فیلر لب چه عوارضی دارد؟تزریق فیلر لب چیست و چه عوارضی دارد؟تفاوت فیلر لب با ژل لبفرق فیلر لب با ژل لب چیستفیلرفیلر لبفیلر لب بهتر است یا ژلفیلر لب چیستفیلر لب چیست و چگونه انجام می‌شود؟فیلر لب مدل باربیقیمت فیلر لبهمه چیز در مورد تزریق ژل لب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *