لیفت گردن

لیفت گردن

مهم ترین علت اثرات پیری و افتادگی روی صورت، گرانش است. غیر از این ، افزایش و کاهش مکرر وزن و عوامل ژنتیکی در این امر مؤثر است. شل شدن پوست ابتدا با تاثیر روی پیشانی و بخش میانی صورت، به سمت پایین کشیده می شود. شل شدن پوست در قسمت تحتانی صورت و گردن نیز بر بیان و تغییر شکل صورت تأثیر می گذارد. صورت بیضی فرد به این طریق مختل می شود. مسطح شدن در زاویه بین گردن و فک رخ می دهد. این نگاه، ظاهری پیر به فرد می بخشد. این ظاهر ممکن است با بقایای چربی انباشته شده در منطقه غبغب همراه باشد. راه خلاص شدن از شر این مشکلات ، انجام لیفت گردن است. بنابراین می توانید جوان تر به نظر برسید.

لیفت گردن

 لیفت گردن چگونه انجام می شود؟

در عمل لیفت گردن، که معمولاً در طی لیفت صورت انجام می شود ، برش از پشت گوش تا پوست سر گسترش می یابد. در اینجا پوست و ماهیچه های گردن از هم جدا شده و به سمت بالا کشیده می شوند. پوست اضافی در ناحیه با دقت بریده و از آن جدا می شود. این برنامه چین و چروک و افتادگی در گردن را اصلاح می کند. زاویه فک مشخص تر شده و ساختار گردن که ظاهر کشیده و جوانی را نشان می دهد شکل می گیرد. در طی این روش ، محل برش در پشت گوش قرار دارد و هیچ اسکاری وجود ندارد.

اگر در زیر چانه چربی وجود داشته باشد ، اگر افتادگی گردن به دلیل شل شدن عضلات گردن رخ دهد ، اگر غبغب دچار اختلال شده باشد ، در طول عمل اصلاح می شود. رسوبات چربی را می توان با روش لیپوساکشن یا با ایجاد برش در منطقه ، چربی ها را برداشت. اگر این ناحیه از این طریق باز شود ، می توان عضلات گردن را سفت کرد. این همچنین به سفت شدن عضلات گردن کمک می کند. به دلیل برداشتن چربی، هیچ گونه افتادگی رخ نمی دهد. اما از آنجا که زاویه فک با گردن اصلاح می شود ، مشخص تر می شود.

بهبود بعد از لیفت گردن:

بعد از لیفت گردن ، کبودی ، درد ، تنش ، بی حسی ، تورم ممکن است در ناحیه گردن بیمار ایجاد شود. اینها شرایط مورد انتظار است. با این وجود ، انتظار نمی رود که درد بیمار را ناراحت کند. میزان بهبود بیماران طی 3-2 روز به وضوح خوب است. تأثیر ورم در ناحیه در طی 10 روز کاملاً کاهش می یابد. با این حال ، رفع کامل تورم ممکن است به مدت 6-3 ماه ادامه یابد. همچنین به خصوصیات ساختاری فرد نیز بستگی دارد. با کاهش تورم ، تنش و بی حسی در ناحیه اثر خود را از دست می دهد. بیماران تا 3 هفته بعد از عمل باید از مصرف سیگار خودداری کنند. همچنین  محافظت از پوست در برابر آفتاب از اهمیت بسیاری برخوردار است. در صورت لزوم باید از کرم محافظتی با خاصیت محافظتی 30 استفاده کرد.

 عملیات چه مدت طول می کشد؟

لیفت گردن روشی است که با بیهوشی عمومی با تجهیزات کافی انجام می شود. مدت زمان انجام این روند تقریبا 3 ساعت است. در صورت عدم تجمع خون در زیر پوست در این عمل ، زهکشی در زیر پوست قرار می گیرد. تا یک روز در پوست باقی می ماند.

مواردی که بعد از لیفت گردن باید به آنها توجه کرد:

10 روز قبل از عمل ، بیماران از مصرف ویتامین E ، آسپرین و استعمال سیگار ممنوع هستند. اگر بیماران به این موارد توجه کنند ، با کم ترین مشکلات می توانند دوره بعد از عمل را پشت سر بگذارند. از آنجایی که در جراحی از بی حسی استفاده می شود ، پس از آن مشکل درد زیادی وجود ندارد. یک هفته طول می کشد تا به کار و زندگی عادی برگردند. در این فرایند ، بیماران باید از کارهای سنگین و فعالیت های ورزشی دوری کنند. برای ورم و کبودی ممکن است نیاز به کمپرس یخ در کوتاه مدت باشد.

لیفت گردن

سوالات متداول:

لیفت گردن برای چه مواردی انجام می شود؟

می توان از آن برای از بین بردن افتادگی پوست گردن ، افتادگی پیری ، یک مشکل در ناحیه صورت یا یک عمل زیبایی دیگر استفاده کرد.

آیا لیفت گردن را در افراد چاق می توان انجام داد؟

در افراد دارای اضافه وزن می توان عملیات لیفت گردن را انجام داد. افتادگی صورت و گردن ناشی از افزایش و کاهش مداوم وزن یا افزایش مداوم وزن را می توان با جراحی لیفت گردن در مرکز ما انجام داد.

در لیفت گردن کدام قسمت ها از بدن برداشته می شود؟

در لیفت گردن ، پوست و چربی اضافی برداشته می شود و ظاهر بدی که در ناحیه گردن ایجاد می شود از بین می رود.

آیا لیفت گردن می تواند به تنهایی انجام شود؟

لیفت گردن را می توان به تنهایی یا همراه با لیفت صورت انجام داد.

آیا لیفت گردن خطرناک است؟

مانند هر مداخله جراحی ، در عملیات لیفت گردن نیز خطراتی وجود دارد. از آنجا که در عمل جراحی فقط برش های کوچک پشت گوش باز می شود ، خطرات جراحی با مراقبت دقیق بعد از عمل جراحی لیفت گردن از بین می رود.

آیا ورم و کبودی بعد از لیفت گردن وجود دارد؟

تورم و کبودی که در اقدامات جراحی مشاهده می شود کاملاً طبیعی است. اگرچه به دلیل مداخله در بافت چربی و پوست، تورم و کبودی در جراحی لیفت گردن کمی بیشتر دیده می شود ، اما با تغذیه سالم و مراقبت های بعد از عمل این مشکل از بین می رود.

لیفت گردن چند سال جوانتر می کند؟

در شرایط عادی ، جراحی لیفت گردن ظاهر جوانی 10 تا 15 ساله را فراهم می کند.

Source: www.isvecklinik.com

مقالات زیبایی

آیا لیفت گردن خطرناک است؟بهبود بعد از لیفت گردنجراحی لیفت گردن سخت است؟راههای جوانسازی گردنروش لیفت و جوان سازی پوست گردنلیفت گردنلیفت گردن با نخلیفت گردن بدون جراحیلیفت گردن برای چه مواردی انجام می شود؟لیفت گردن چگونه انجام می شود؟لیفت گردن چیست؟لیفت گردن و غبغبلیفت و کشیدن پوست گردن بدون جراحیهزینه لیفت گردن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *