مزایای اصلی هایفو

مزایای اصلی هایفو

 هایفو چیست؟

HIFU Face Lift از امواج فراصوتی با تمرکز بالا برای تحریک ساختارهای پشتیبانی عمیق پوست (درم ، اپیدرم ، درم های سطحی ، درم های عمیق و حتی SMAS) استفاده می کند.این روش یک جلسه ای با استفاده از فرآیندی به کشیدن و سفت شدن پوست کمک می کند. با ایجاد صدمات میکرو در سه عمق مختلف لایه پوستی (4.5 میلی متر ، 3.0 میلی متر و 1.5 میلی متر) ، رشد و شکل گیری کلاژن جدید تشویق می شود؛ این با استفاده از انرژی آکوستیک بسیار متمرکز برای ایجاد انعقاد حرارتی در هر عمق حاصل می شود.
حتی عمیق ترین لایه های پشتیبانی از پوست که توسط جراحان زیبایی هنگام انجام لیفت صورت تغییراتی روی آنها انجام می شود ، در این روش نیز تحریک می شوند.

 

مزایای اصلی هایفو

آیا شما از نگاه کردن به پوست خود خسته شده اید؟ آیا از  “کرم معجزه آسا”  استفاده کرده اید اما هنوز هم دارای خط و چین و چروک های ناخوشایند هستید؟ قبل از زمان پیر شدن برگشت روند پیری را متوقف کنید. اکنون می توانید بدون نیاز به مداخله جراحی ، چوانی را به پوست خود برگردانید. با پیشرفت های مهم در فناوری امواج فراصوتی با تمرکز بالا، از بین بردن گرانش با نسل بعدی فناوری لیفت صورت بدون جراحی امکان پذیر است.

مزایای اصلی هایفو:

  • سفت کننده پوست بدون جراحی و تزریق بوتاکس
  • کاهش دادن خطوط چین و چروک
  • کشیدن و سفت کردن پوست
  • ماندگاری نتایج تا دو سال
  • بدون آسیب دیدن به پوست
  • درمان یک جلسه ای

سؤالات متداول امواج فراصوتی با تمرکز با شدت بالا چیست؟

هایفو یک روش درمانی غیر جراحی است که از امواج فراصوتی برای بالا بردن سطح عضلات و قسمت های شل یا ساییده پوست بدون هیچگونه خرابی استفاده می کند.

چه چیز باعث خاص شدن این روش شده است؟

هایفو تنها درمانی غیر تهاجمی است که می تواند بطور مشخص بنیاد عمیق زیر پوست را که در عمل جراحی زیبایی بدون برش یا مختل سطح پوست صورت می گیرد ، مورد هدف قرار دهد.

هایفو چه کاری انجام می دهد؟

ذخیره های هایفو انرژی فراصوتی را زیر سطح پوست متمرکز کرده اند تا لایه صورت را منقبض کنند و همچنین باعث ایجاد کلاژن جدید می شوند. در نتیجه ، پوست با گذشت زمان در واقع شروع به بسفت و محک شدن می کند. 

کلاژن چیست؟ چگونه هایفو ایجاد کلاژن را تحریک می کند؟

کلاژن یک پروتئین طبیعی است که با نگه داشتن آن محکم ، سفت و الاستیک ، جوانی به پوست می دهد. با افزایش سن ، کلاژن خاصیت ارتجاعی و توانایی ایستادن در برابر اثر گرانش را که پوست را به سمت پایین می کشد از دست می دهد. هایفو یک فرآیند ترمیم را تولید می کند که باعث تولید کلاژن تازه و جدید می شود.

تفاوت هایفو با لیزر چگونه است؟

لیزرها به طور معمول مواردی را در لایه های سطحی پوست (مانند خطوط ریز ، چین و چروک ، تغییر رنگدانه) برطرف می کنند. هایفو به لایه عمیق پوست و لایه اساسی که در عمل جراحی زیبایی مورد استفاده قرار گرفته است ، کمک می کند که پوست را تقویت کرده و دوام می دهد. بنابراین ، این دو فناوری کاملاً مکمل هستند!

 

مزایای اصلی هایفو

آیا هایفو امن است؟

این روش پس از نشان دادن ایمنی در مطالعات بالینی مطمئن معرفی شده است ، و ده ها هزار درمان با خیال راحت در سراسر جهان انجام شده است. علاوه بر این ، انرژی فراصوتی دارای سابقه اثبات شده ای است که بیش از 50 سال در زمینه پزشکی استفاده می شود.

 درمان با امواج فراصوتی چه مدت طول می کشد؟

یک درمان کامل صورت 60 تا 90 دقیقه طول می کشد ، و یک درمان جزئی با صورت یا لیفت ابرو می تواند حدود 30 دقیقه طول بکشد – بدون هیچگونه خرابی. 

آیا خرابی  برای پوست وجود دارد؟

هایفو روشی کاملاً غیر تهاجمی است و به همین ترتیب هیچ خرابی وجود ندارد. شما می توانید بلافاصله به فعالیت های عادی خود بازگردید  و اقدامات خاصی که باید انجام دهید وجود ندارد.

چه کسی کاندیدای خوبی برای هایفو است؟

کاندیدای خوبی برای هایفو کسی است که پوستش تا حدی شل به نظر می رسد. به عنوان مثال ، پایین آمدن خط ابرو یا افتادگی پوست روی پلک ها ، اولین نشانه پوست “شل شده” است. به طور معمول ، افراد سی سال و بالاتر که دارای پوست ملایم و متوسط ​​هستند ، انتخاب می شوند.

در حالی که هایفو جایگزینی برای سفت کردن صورت نیست ، افراد زیادی وجود دارند که می خواهند هایفو را امتحان کنند اما از نظر روحی و مالی آماده نیستند. افراد جوان دیگری نیز وجود دارند که می خواهند “قبل از پیر شدن این کار را انجام دهند” و همچنین افرادی که به دنبال طولانی کردن اثرات جراحی زیبایی هستند ، وجود دارند.

چه مواردی از مشکلات هایفو را هدف قرار می دهد؟ چه نتیجه ای می گیرید؟

هایفو به پوست های خفیف تا متوسط ​​و گشاد اشاره می کند. به طور خاص ، با بازسازی و تجدید پوست از درون ، هایفو ابرو را بالا می برد ، که به نوبه خود باعث کاهش اضافی پوست روی چشم ها شده و چشم ها را باز می کند و به طور کلی ظاهری تازه تر می بخشد.

 

مزایای اصلی هایفو

چه مدت طول می کشد تا من نتایج را می بینم؟

ممکن است بیماران از تأثیر اولیه لذت ببرند ، اما سفت شدن در طی 2-3 ماه اتفاق می افتد ، زیرا کلاژن خسته با کلاژن جدید و الاستیک جایگزین می شود. با ادامه این روند ساخت کلاژن و پیشرفتهای بعدی تا 6 ماه پس از یک روش ممکن است ظاهر شود. 

چه مدت نتایج به طول می انجامد؟

بیماران تحت درمان با هایفو هنوز هم بعد از گذشت یک سال از عمل از کلاژن تازه برخوردار هستند و بسته به وضعیت پوست می توانند تا یک سال دیگر ادامه دهند. درمان های لمسی آینده می توانند به روند پیری ، که توسط افراد متفاوت است ، کمک کنند.

آیا به بیش از یک درمان نیاز دارم؟

اکثر بیماران فقط به یک درمان نیاز دارند. با این حال ، برخی ممکن است از بیش از یک درمان (بسته به میزان سستی آنها و واکنش بیولوژیکی بدنشان به امواج فراصوتی و ساختن کلاژن) بهره مند شوند.

آیا امواج فراصوتی را در طول درمان احساس خواهم کرد؟

بله آنچه در طول درمان احساس می کنید در واقع مقادیر کمی از انرژی  امواج فراصوتی متمرکز است که در زیر سطح پوست ذخیره می شود.

آیا هایفو دردناک است؟

آستانه راحتی و درد از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است ، اما در حالی که انرژی امواج فراصوتی به پوست تابانده می شود ، ممکن است ناراحتی ایجاد شود. این موقتی است و یک سیگنال مثبت است که فرآیند ساخت کلاژن آغاز شده است.

آیا عوارض جانبی دارد؟

ممکن است بعد از درمان تا یک ساعت یا به همین ترتیب قرمزی کمی وجود داشته باشد ، و درصد کمی از افراد ممکن است تورم ، سوزن سوزن شدن داشته باشند ، اما اینها از نظر ماهیت خفیف و موقتی هستند. احساس درد عضلانی متداول است اما به سرعت خود را تسکین می دهد.

Source : www.krisbeautyaesthetics.co.uk

مقالات زیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *