مزایای تزریق فیلر

مزایای تزریق فیلر

در بروز چین و چروک های صورت عوامل متعددی تاثیرگذار است. این عوامل شامل عوامل محیطی و همچنین افزایش سن و سال می شود. اگر افراد این امکان را داشتند که به عقب برگردند و چین و چروک های خود را از بین ببرند چه احساسی داشتند؟ بیایید در خصوص مزایای تزریق فیلر بیش تر بدانیم.

مزایای تزریق فیلر

موارد کاربرد فیلرها برای افراد

بسیاری افراد خصوصا با افزایش سن مداوم چهره خود را در آینه نگاه می کنند و آثار چین و چروک ها و خطوطی که تحت عوامل مختلف روی صورت شان ایجاد شده است را مشاهده می کنند. هر بار که این افراد به آینه نگاه می کنند، خط و چروک جدیدی را می یابند.

با مقایسه چهره بدون چروک قبلی با ظاهر کنونی خود و همچنین تصوری که از میزان افزایش چروک ها در آینده وجود دارد، اغلب موارد این حالت باعث افسردگی و ناامیدی می شود. این جاست که برخی به دنبال راهکاری برای رفع این خطوط و چین و چروک ها می افتند.

فیلر ها یا پر کننده های پوستی از جمله مواد کاربردی هستند که برای رفع این مشکل و جلوگیری از پیری صورت افراد مورد استفاده قرار می گیرند و مصرف آن ها به طرز فزاینده ای رو به افزایش است. با کمک این فیلر ها می توانید به سرعت علائم رایج پیری را کاهش دهید.

چین و چروک هایی که با افزایش سن به وجود می آیند

بیش تر افراد با افزایش سن و سال و شروع پیری چین و چروک و خط و خطوط صورت شان نیز افزایش می یابد و به این ترتیب علائم پیری را بیش تر نشان می دهند. با پیر شدن افراد، خاصیت ارتجاعی پوست شان کاهش می یابد و در نتیجه این امر پوست ضعیف تر می شود.

با افزایش سن و شروع پیری همچنین به تدریج جای خط لبخند نیز بر پوست عمیق تر شده و به جا می ماند. همچنین در اطراف بینی و دهان نیز خطوط و چین و چروک هایی مشاهده می شوند. از عمده ترین و غیر قابل اجتناب پذیر ترین علائم و عوارض پیر شدن، تشکیل خطوط اخمی است که در پیشانی ایجاد می شوند.

در نهایت نتیجه همه این موارد که در بالا به آن اشاره شد منتهی به این می شود که شما دیگر جوان نیستید و ظاهر شاداب و جوان تان را از دست می دهید. خصوصا این که در سنین بالا تر بسیاری از ترکیبات طبیعی در پوست مانند هیالورونیک اسید تولید نمی شود، این چروک ها باقی مانده و عمیق تر می شوند.

 فیلر های پوستی چیست؟

امروزه با پیشرفت متود های مختلف می توان هیالورونیک اسید از دست رفته پوست را به آن برگرداند و به این ترتیب علائم و نشانه های پیری را تا حد ممکن کاهش داد یا حتی از بروز آن ها و شدت یافتن شان نیز جلوگیری کرد.

فیلر های پوستی از جمله راهکارهای مفیدی هستند که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. فیلر های پر کننده پوست که برای رفع چین و چروک ها و پر کردن خطوط صورت استفاده می شوند، دارای هیالورونیک اسید هستند، در واقع بر اساس نیاز پوست به هیالورونیک اسید طراحی و تولید شده اند.

خاصیت و عملکرد هیالورونیک اسید به این صورت است که پیوند قدرتمندی را با آب ایجاد می کند. در نتیجه زمانی که زمانی که فیلر به پوست تزریق می شود، به پوست تان آب رسانی کرده و پوستی نرم و محکم را برای تان به ارمغان می آورد و باعث می شود که ظاهری جوان تر و سالم را تجربه کنید.

یک نمونه دیگر از این فیلر ها در واقع یک فیلر تحریک کننده بیولوژیکی است که به عنوان نمونه ای با کارایی بالا و موثر نیز شناخته شده است. نکته قابل توجهی که هم در خصوص فیلر های هیالورونیک اسدی و هم بیولوژیکی مطرح می شود، نتایج قابل قبول و قابل پیش بینی آن ها است.

علاوه بر این اکثر فیلر های مورد استفاده از هر نوعی که باشند، چه هیالورونیکی و چه بیولوژیکی، به همراه شان لیدوکائین نیز دارند. گاهی نیز در صورت نداشتن لیدوکائین، همراه آن ها و در زمان مصرف لیدوکائین اضافه می شود تا از درد های احتمالی و ناراحت کننده هنگام تزریق بکاهد.

در نتیجه می توان گفت استفاده از فیلر های پر کننده پوستی مزایای متفاوت و زیادی دارد. در این مقاله تعدادی از مزایای تزریق فیلر ها را بررسی می کنیم.

مزایای تزریق فیلر

نتایج قابل قبول و فوری و بدون عوارض نامطلوب

یکی از اصلی ترین مواردی که می توان به عنوان مزیت استفاده از فیلر نام برد، این است که نتایج حاصل از تزریق فیلر فوری مشاهده می شوند. بلافاصله بعد از تزریق فیلر می توانید تغییرات به وجود آمده و نتایج دلخواه تان را مشاهده کنید.

علاوه بر این تزریق فیلر عوارض و دوران نقاهت مشابه با دیگر عمل های جراحی را ندارد. مدت زمان تزریق فیلر بر اساس نیاز تزریق و تعداد جاهایی که می خواهید تزریق کنید، به طور متوسط ده دقیقه است. بعد از آن شما می توانید به راحتی روند عادی زندگی تان را در پیش گرفته و کار و فعالیت داشته باشید.

در این خصوص حتی گاهی کوتاهی دوران و مدت زمان انجام فیلر را به اندازه صرف یک ناهار، همان قدر کوتاه می دانند. البته در موارد محدودی شاید کبودی و تورم را مشاهده کنید که این علائم نیز با رعایت دستورالعمل های پزشک قابل پیشگیری است.

اثر طولانی مدت

یکی دیگر از مزیت های مهم استفاده از فیلر های پوستی، نتایج ماندگاری است که بعد از تزریق فیلر شاهد آن خواهید بود. در اکثر موارد این تاثیر تا یکسال نیز باقی می ماند. البته در مواردی نیز شاید افراد برای داشتن ظاهری جوان تر در مدت شش ماه اقدام به تمدید فیلر کنند. توصیه می شود که قبل از بین رفتن کامل تاثیر فیلر، آن را تمدید کنید.

تزریق فیلر می تواند برای پوست مفید باشد

بیش تر فیلر های پوستی دارای ماده ای طبیعی هستند که برای پوست مفید است و می تواند به سلامت پوست کمک کند. این دلیل یکی از عمده ترین مواردی است که باعث شده است اکثر افراد متمایل به استفاده از این مواد باشند.

از جمله این مواد طبیعی می توان به همان هیالورونیک اسید اشاره کرد که به صورت طبیعی نیز در پوست ساخته می شود و وجود دارد اما با افزایش سن میزان آن کاهش می یابد. در نتیجه در صورت تزریق فیلر در پوست، پوست ماده ای طبیعی را احساس می کند.

دریافت نتایجی ظریف و کاملا طبیعی

از دیگر مزایای استفاده از پر کننده های پوستی این است که نتیجه حاصل از استفاده از این مواد برای پر کردن چین و چروک ها، بسیار طبیعی و ظریف است. با استفاده از این ترکیبات شما می توانید ظاهری دلخواه را داشته باشید بدون این که حتی برخی متوجه کاری که شما انجام داده اید شوند.

استفاده از بوتاکس برای دریافت نتایج بهتر

در برخی مواقع ممکن است بعد از استفاده از فیلر ها باز هم متوجه باقی ماندن برخی چین و چروک ها شوید. خصوصا انواع عمیق تر آن ها که در پیشانی مشاهده می شوند. در این موارد شاید تزریق بوتاکس همراه با پر کننده های پوستی بتواند گزینه مناسبی برای رفع چین و چروک ها باشد و نیاز به عمل های جراحی را به حداقل رسانده یا به تاخیر بیاندازد.

اما به صورت کلی تزریق فیلر مزایای زیادی دارد که می تواند آن را به گزینه درمانی مناسبی برای رفع چین و چروک صورت و دستیابی به نتایج مطلوب تبدیل کند.

Source: www.hamiltonpalmbeach.com

مقالات زیبایی

بهترین مارک فیلر زیر چشمتزریق ژل و فیلرتزریق فیلرعوارض تزریق فیلرعوارض تزریق فیلر زیر چشمفیلرفیلر زیر چشمفیلر صورتفیلر صورت و ترزیق ژل چیستمراقبتهای بعد از تزریق فیلر زیر چشممزایا و معایب تزریق فیلرمزایای تزریق فیلرهزینه تزریق فیلرهزینه فیلر زیر چشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *