مزایای پروفایلو

مزایای پروفایلو

پروفایلو ژل هیالوروینک اسید مخصوصی است که در سال 2015 بهره برداری شد و انقلابی در لیفتینگ ایجاد کرد. در واقع این ژل غلظت های بالای هیالورونیک اسید را به لایه اپیدرم پوست وارد می کند. جوان سازی پوست در این روش بدون جراحی و به سادگی به دست می آید. همین امر پروفایلو را به یکی از محبوب ترین روش های لفیتینگ دنیا تبدیل کرده است.

پروفایلو نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست، ویژگی هایی دارد که آن را متمایز می کند. مزایای پروفایلو، این روش را یکی از بهترین درمان های چین و چروک در نواحی مختلف بدن کرده است. باید گفت محبوبیت پروفایلو را به دلیل کاربرد و سرعت بالای آن می دانند.

در این مقاله می خواهیم مزایای پروفایلو را دقیق تر بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا با فواید این انقلاب لیفتینگ بیشتر آشنا شوید.

مزایای پروفایلو

بدون جراحی جوان شوید!

یکی از مزایای پروفایلو ترمیم پوست بدون جراحی است که آن را مهم ترین ویژگی این روش می دانند. جراحی های زیبایی علاوه بر پروسه طولانی و چالش برانگیز خود گران بوده و همه افراد امکان استفاده از آن را ندارند. در مقابل پروفایلو جوان سازی پوست شما را تنها با چند تزریق امکان پذیر می کند.

ژل هیالورونیک اسید با سوزن های ریز و کوچک به نقاطی از پوست تزریق شده و تمام پروسه در کمتر از 30 دقیقه پایان می یابد. در نتیجه استرس جراحی های طولانی با نتایج پیش بینی نشده را هم نخواهید داشت.

این ویژگی پروفایلو آن را برای استفاده در تمام سنین و در هر شرایطی امکان پذیر می کند.

بهبود کیفیت پوست با پروفایلو

استفاده از روش پروفایلو کیفیت پوست شما را بهبود می بخشد. در واقع پروفایلو مواد طبیعی پوست را از نو در اختیار آن قرار می دهد.

اسید هیالورونیک (HA) در لایه اپیدرم جاذب آب و محرک کلاژن سازی است که با افزایش سن مقدار آن کمتر می شود. جوان سازی پوست از مزایای پروفایلو است که HA را با دوزهای بالا در اختیار سلول های پوستی قرار می دهد. در نتیجه رشد سلول های پوستی بیشتر شده و ظاهر زیبایی به ارمغان می آورد.

علاوه بر این پروفایلو منبع مناسبی برای هیدراته کردن و آب رسانی به پوست است که شفافیت بیشتری به پوست شما هدیه می دهد.

مزایای پروفایلو

خداحافظی با چین و چروک ها در سریع ترین زمان

یکی از مزایای پروفایلو که محبوبیت آن را چندین برابر کرده نتایج شگفت انگیز در کوتاه ترین زمان ممکن است. دوره های درمانی پروفایلو ممکن است تا چندین هفته ادامه داشته باشد؛ اما معمولا نتایج اولیه بعد از اولین هفته نیز ظاهر می شوند.

پروفایلو از هفته اول به مرور چین و چروک ها را از بین برده و نتایج شگفت انگیز خود را در هفته چهارم نشان می دهد. تغییرات چشم گیر مراجعین بعد از گذشت 4 هفته به خوبی مشخص بوده و رضایت آن ها را در پیش دارد.

علاوه بر این بدون نیاز به مراجعه همیشگی تا 6 ماه از صورتی صاف و بدون چین و چروک لذت خواهید برد؛ اما نتایج طولانی مدت پروفایلو به تکرار 6 ماهه آن بستگی دارد.

پروفایلو جوان سازی تمام نقاط

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پروفایلو کاربرد آن در قسمت های مختلف بدن است. از این روش جهت رفع چروک های زیر چشم، گونه ها و خطوط ریزی که چشم را احاطه می کنند استفاده می شود.

جوان سازی نقاط مختلف بدن از مزایای پروفایلو است که آن را برای ترمیم گردن و دست ها نیز مناسب می کند. سایر روش های لیفتینگ معمولا به ناحیه صورت محدود می شود؛ اما چین و چروک بازوها و ناحیه گردن از طریق پروفایلو به راحتی قابل درمان است.

علاوه بر این چروک های اطراف دهان و خط لبخند عمیق نیز با استفاده از پروفایلو ترمیم می شود. پروفایلو روشی فوق العاده برای ترمیم خطوطی است که در اثر سیگار در اطراف دهان ایجاد می شود.

مزایای پروفایلو

با پوست های سست و شل خداحافظی کنید

افرادی که از لاغری پوست صورت یا افتادگی آن رنج می برند بهتر است از مزایای پروفایلو بهره مند شوند. پروفایلو غلظت های بالای هیالورونیک اسید را به لایه اپیدرم اضافه می کند در نتیجه کلاژن سازی در پوست ها دوباره آغاز می شود.

افزایش کلاژن سازی پوست های سست و شل را قوام بخشیده و الاستیسیته بیشتری ایجاد می کند. در واقع در این روش کلاژن و الاستین به کمک HA بازسازی شده و خاصیت ارتجاعی پوست به آن بر می گردد. در نهایت پوستی صاف و محکم، بدون چین و چروک روی صورت شما ظاهر خواهد شد.

بهبود بافت پوست و رنگ آن با پروفایلو

مزایای پروفایلو تنها به رفع چین و چروک ها محدود نمی شود. در این روش علاوه بر این که حفره های صورت برطرف می شوند پوست نرم تر شده و بافت آن نیز تغییر می کند. در واقع افزایش کلاژن سازی در پوست لطافت و رطوبت بیشتری به همراه دارد که آن را زیباتر جلوه می دهد.

در کنار این ویژگی ها مزایای پروفایلو در رفع آفتاب سوختگی ها و لک های پوستی نیز مشاهده می شود. زمانی که اسید هیالورونیک در اختیار سلول های پوستی قرار می گیرد رشد سلول ها با سرعت بیشتری پیگیری می شود. در نتیجه  سلول های جدید جایگزین لکه های آفتاب سوختگی شده و رنگ پوست تغییر می کند.

مزایای پروفایلو

جوان سازی کاملا طبیعی پوست

یکی از مزایای پروفایلو که آن را از سایر روش های لیفتینگ متمایز می کند جوان سازی طبیعی پوست است. ژل پروفایلو یک ژل پر کننده نیست در نتیجه تزریق آن تغییرات مصنوعی ایجاد نمی کند.

در واقع پروفایلو یک روش زیبایی با ظاهر کاملا طبیعی است که تنها چین و چروک ها را از بین می برد. پوست صاف و محکم در ناحیه صورت، گردن و دست ها از مزایای پروفایلو است که شما را بدون تغییرات مصنوعی زیبا جلوه می دهد.

این روش بهترین نتایج را برای از بین بردن چروک ها دارد؛ اما جهت حجم دهی به نواحی صورت کاربردی ندارد. بنابراین نگران ظاهر غیر طبیعی بعد از استفاده از ژل نباشید.

لیفتینگ بدون نگرانی عوارض جانبی

پروفایلو روشی ساده و آسان جهت از بین بردن چین و چروک ها و زیبایی صورت است. در این روش ژل مخصوص هیالورونیک اسید به نواحی مورد نظر تزریق شده و کلاژن سازی تحریک می شود. از آن جایی که در پروفایلو از مواد طبیعی بدن استفاده می شود هیچ گونه عوارض جانبی نخواهید داشت.

هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در پوست شما وجود دارد و با افزایش سن تنها میزان آن کمتر می شود. پروفایلو دوزهای بالاتر HA را به پوست بازگردانده و رشد سلولی را تقویت می کند. درنتیجه بدون تجربه هیچ گونه عارضه از مزایای پروفایلو بهره مند خواهید شد.

مزایای پروفایلو

کلام آخر

پروفایلو روشی آسان و سریع برای از بین بردن چین و چروک ها و جوان سازی پوست است. کاربرد های متنوع و مزایای پروفایلو آن را در میان مردم محبوب تر کرده است. در این روش بدون هیچ گونه عوارض جانبی زیبایی طبیعی به پوست شما برمی گردد.

در واقع پروفایلو تنها کلاژن سازی را تحریک کرده و پوستی صاف و محکم برای شما به ارمغان می آورد. از آن جایی که ژل پروفایلو پر کننده نیست پوست بعد از آن کاملا طبیعی بوده و زیبایی مصنوعی ایجاد نخواهد شد.

Source: www.vaaesthetics.com,  www.immaculatetouchbeauty.co.uk

مقالات زیبایی

پروفایلو بهتر است یا هایفوپروفایلو چیست ؟تزریق پروفایلوتزریق ژل پروفایلوژل پروفایلوعوارض پروفایلوفیلم تزریق پروفایلونقاط تزریق ژل پروفایلوهزینه ژل پروفایلو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *