همه چیز در مورد لیفت صورت

همه چیز در مورد لیفت صورت

در حالی که زندگی به سرعت در حال پیشرفت است  و روزها، ماه ها و سال ها به سرعت در تعقیب یکدیگرند تقریبا غیرممکن است که پوست ما جوان و شاداب باقی بماند. کار استرس زا، خسته کننده و زندگی اجتماعی در زندگی شهری مدرن ، باعث می شود پوست ما خیلی سریع تر از افراد ساکن در مناطق روستایی تغییر شکل دهد. وقتی همه اینها را در نظر بگیریم، چهره ما نمی تواند در مقابل گرانش مقاومت کند.

همه چیز در مورد لیفت صورتروند پیری:

پدیده ای که پیری نامیده می شود یک فرایند طبیعی است. هرچه بیشتر به سلامت خود توجه کنیم، هر چه بیشتر پوست را از تأثیرات خارجی محافظت کنیم، بیشتر می توانیم این پدیده “پیری” را پیش بینی و به تعویق بیاندازیم. برای این، توجه به این روند پیری مفید است. تمام بدن ما با پوست پوشیده شده است. این پوست در دوران کودکی و جوانی کاملا زنده، سالم و الاستیک است. با این حال، به دلیل گذشت سال ها و مسن تر شدن، این کشش کاهش می یابد، حمایت کلاژن کاهش می یابد و پوست ما نازک تر می شود و به عوامل خارجی حساس می شود. تجدید سلول قبل از 30 سالگی بسیار سریع است و هر گونه تغییر شکل پوست در یک زمان کوتاه می تواند خود را تجدید کند. با این حال، با پیشرفت سن، عملکرد تولید بدن کاهش می یابد و برخی از مکمل های خارجی و درمان ها برای بازسازی، تجدید حیات و داشتن ظاهری جوان لازم است.

لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت صورت، افتادگی پوست صورت و گردن را از بین می برد. در صورت وجود، چربی زیر چانه را حذف می کند و بافت زیر جلدی را تقویت می کند. نامزدهای ایده آل برای لیفت صورت کسانی هستند که پوست صورت و گردن آن ها شل شده ، اما پوست هنوز به طور کامل کشش خود را از دست نداده و دیگر مشکلات سلامتی ندارند.

انجام لیفت صورت در چه سنی درست است؟

در حقیقت، همانند سایر عملیات زیبایی در لیفت صورت نیز هیچ محدودیتی در تعیین بهترین سن برای لیفت وجود ندارد. در این مورد می توان گفت مناسب ترین سن دوره زمانی که افراد بیشتر به آن نیاز دارند و  زمانی که ظاهر تغییر شکل می یابد است. از آنجا که ساختار تشریحی و خصوصیات ژنتیکی افراد بر سلامت پوست، روند پیری تاثیر می گذارد، برای هرکس سن مناسب متفاوت است. با این حال برای تعیین یک دوره زمانی کلی، برای لیفت صورت دوره میانسالی و برای لیفت کامل ناحیه گونه و گردن، دوره پیری مناسب تر خواهد بود.

آیا می توان لیفت صورت را همراه با عملیات دیگر انجام داد؟

افرادی که از چهره خود ناراضی هستند، معمولا روی یک یا دو قسمت گیر می کنند و روی آن قسمت تمرکز می کنند. اما چهره یک کل با تمام قسمت هایش است. در این راستا، در صورت وجود مشکل در بینی، ظاهر لب،  تغییر شکل ساختاری در گوش، مشکلاتی در فک بر سایر اعضا نیز   تاثیر می گذارد. از آنجایی که هر نقطه در ناحیه چهره به طور مستقیم بر روی دیگری تاثیر می گذارد، مفید است که به طور کل به صورت نگاه کنیم. در این راستا، اگر به علت نارضایتی از چهره خود به متخصص مراجعه کنید، بررسی کامل صورت را بخواهید. در این زمینه  دو یا سه تا از  عملیات مربوط به اندام هایی مانند بینی، گوش ،چانه ،لب ،ابرو و استخوان گونه را می توان باهم انجام داد.

همه چیز در مورد لیفت صورت

آیا می توان از چربی خود بیمار برای لیفت صورت استفاده کرد؟

اثر بافت چربی در فرد با استفاده از چربی مناسب در جای مناسب امکان پذیر است. از آنجا که چربی های گرفته شده از بافت چربی خود فرد شامل مقدار زیادی از سلول های بنیادی است، کیفیت بافت ها افزایش می یابد و به صورت حجم می دهد. با این حال، برای دستیابی به نتایج مطلوب این بافت های چربی به چندین جلسه نیاز دارند. با تزریق چربی به دست آوردن پوستی شاداب، براق و انرژی جوانی ممکن است. با این حال, برای پیری پوست پیشرفته و افتادگی , تنها تزریق چربی کافی نخواهد بود و چندین روش باید با هم مورد استفاده قرار گیرد.

تاثیر لیفت صورت چه مدت زمان طول می کشد؟

پاسخ بستگی به وضعیت کلی بیمار، ساختار پوست، تجربه  متخصص، محصولات مورد استفاده و بسیاری از عوامل دیگر دارد. با این حال، با لیفت صورت، این امکان وجود دارد که فرد بتواند به حالت گذشته بدون چروک و افتادگی پوست برگردد و تغییراتی که با گذشت زمان در پوست رخ داده از بین برود. با این حال، حفظ زیبایی به دست آمده برای مدت زمان طولانی با تغذیه و زندگی سالم و مراقبت منظم پوست بعد از عمل، امکان پذیر است.

Source: www.aysetolga.com

مقالات زیبایی

انجام لیفت صورت در چه سنی درست است؟بهترین روش لیفتینگ صورتجوانسازی پوستعوارض کشیدن پوست صورتلیفت دائمی صورتلیفت صورتلیفت صورت با نخلیفت صورت چیست؟نخ لیفت چیستهزینه کشیدن پوست صورتهمه چیز در مورد کشیدن پوست ( لیفتینگ )همه چیز در مورد لیفت صورت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *