کبودی زیر چشم و مزوتراپی

کبودی زیر چشم و مزوتراپی

حلقه های تیره و کیسه های زیر چشم با افزایش سن ظاهر می شوند و باعث می شوند پیرتر به نظر برسید، برخی از افراد نه تنها از این ظاهر احساس ناراحتی می کنند بلکه اعتماد به نفس خود را نیز از دست می دهند.

دلایل کبودی زیر چشم چیست؟

علت حلقه های تیره زیر چشم ممکن است استعداد ژنتیکی ، سیگار کشیدن ، گردش خون ضعیف ، سوء تغذیه ، واکنش های آلرژیک یا چرخه خواب نامنظم باشد. با این وجود ، ایجاد حلقه های تیره زیر چشم نیز ممکن است نشان دهنده مشکلی در اندام های داخلی باشد و باید به عنوان یک علائم واضح در نظر گرفته شود و مطلقاً باید کاری انجام شود.

دلیل اول این است که با افزایش سن ، رباط هایی که بافت های چربی را زیر چشم نگه دارند ، قابل توجه می شوند.

دومین دلیل ایجاد حلقه های تیره در زیر چشم ، ناپدید شدن تدریجی بافت چربی زیر چشم است. به این ترتیب ، حلقه های تیره زیر چشم بیشتر نمایان می شوند و در واقع حتی اگر همانند گذشته باشند بزرگ تر و برجسته تر به نظر می رسند.

کبودی زیر چشم و مزوتراپی

دلیل سوم ظاهرشدن کیسه ها و کبودی زیر چشم ، اختلالی است که در گردش خون آن ناحیه ایجاد می شود که این اهمیت گردش خون و شبکه وریدی را آشکار می کند.

روش های مؤثر برای خلاص شدن از کبودی زیر چشم چیست؟

مزوتراپی می تواند تمام پوست از جمله زیر چشم را جوان کند:

مزوتراپی روشی است که در آن مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه به لایه های پوست تزریق می شود. این عمل باعث احیا و جوانسازی پوست های خشک و بی جان می شود. نتایج حیرت انگیز است ، پوست مرطوب و تغذیه شده شما سفت تر ، نرم تر و شفایت بالایی خواهد داشت.

مزوتراپی می تواند به طور قابل توجهی کبودی زیر چشم را کاهش دهد و همچنین به کوچک شدن اندازه کیسه زیر چشم کمک کند. معمولاً بعد از دو جلسه نتیجه قابل مشاهده است و به همین مقدار ممکن است 4 تا 6 جلسه در هفته لازم باشد.

مزوتراپی چگونه اثر می کند؟

مزوتراپی در فرانسه توسعه یافته است. محلول آمینو اسیدها ، داروهای پزشکی ، ویتامین ها و مواد معدنی منتخب بر روی لایه های بالایی و میانی پوست منطقه آسیب دیده اعمال می شود. میکرو تزریق ها برای قرار دادن محلول در ناحیه کامل بافت استفاده می شود ، که باعث ایجاد یک چرخه جدید درمانی و جوان سازی می شود. این برنامه همچنین میکروکانال هایی را در پوست ایجاد می کند و از این طریق باعث تولید کلاژن و الاستین  که برای ترمیم مجدد پوست لازم است  می شود.

این عمل معمولا بدون درد است ، اما ممکن است ناراحتی جزئی ایجاد شود و در صورت تمایل می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد. این روش یک جایگزین برای جراحی و برای بیمارانی است  که به دنبال روش های غیر جراحی هستند و یک درمان همه کاره است که می تواند انواع مشکلات پوستی را برطرف کند. بر خلاف سایر درمان ها و محصولاتی مانند کرم ، محلول کاربردی می تواند با دقت شکل بگیرد تا متناسب با نیازهای پوست شما باشد.

رابطه بین مزوتراپی با کلاژن و الاستین:

مزوتراپی درمانی است که باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می شود، پوست را ضخیم می کند ، باعث افزایش بافت و سلامتی آن می شود. کلاژن و الاستین همچنین با نرم کردن چین و چروک و خطوط به سفت شدن پوست کمک می کنند.

این عمل عملاً بدون درد است و به تولید کلاژن و الاستین برای سلامت پوست و جوان سازی کمک می کند. درمان جدا از فواید محتوای مواد مغذی آن ، باعث جوانسازی پوست و تحریک متابولیسم پوست نیز می شود. بعد از 3 یا 4 جلسه درمان ، پوست درخشش خوبی پیدا می کند و پرتر و سفت  تر می شود. سفتی در ناحیه زیر چشم ، کبودی و حلقه های تیره را کم می کند و پوست زیر چشم دوباره شروع به تجدید خود می کند. این روش می تواند بطور متناوب با درمان PRP یا ترکیب با سوزن طلا RF و درمان با لیزر CO2 انجام شود. نتایج درمان های ترکیبی موفق تر است.

بعد از مزوتراپی:

بعد از مزوتراپی ، دیگر نیازی به استراحت نیست و ممکن است قرمزی خفیف پوستی را تجربه کنید ، اما باید طی 24 ساعت از بین برود. بسته به وضعیت کیسه های زیر چشم و کبودی ها ، نتایج را می توان طی چند روز مشاهده کرد اما ممکن است متفاوت باشد.

اگرچه نتایج قابل توجه است اما برای حفظ ظاهر شما جلسات منظم توصیه می شود ، زیرا پیری طبیعی نمی تواند به طور کامل متوقف شود . همچنین برای چرخه درمانی توصیه شده یعنی برای آنچه که از درمان انتظار دارید و، بهتر است با پزشک زیبایی خود مشورت کنید.

Source: www.ahucilerturgut.com

مقالات زیبایی

بعد از مزوتراپیتیرگی زیرچشمرفع تیرگی زیر چشم با مزوتراپیرفع سیاهی دور چشم با مزوتراپیکبودی زیر چشمکبودی زیر چشم و مزوتراپیمراقبت های بعد از مزوتراپی چشممزوتراپیمزوتراپی با کلاژنمزوتراپی تیرگی دور چشممزوتراپی چشممزوتراپی در درمان تیرگی و گودی زیر چشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *