کمی بیشتر در رابطه با جالپرو بدانیم

کمی بیشتر در رابطه با جالپرو بدانیم

مزو ژل ها انواع متفاوتی دارند و علم تولید این مواد معجزه گر رو به روز در حال پیشرفت است. جالپرو به عنوان یک معجزه گر در زیبایی مورد استقبال افراد بسیاری در سراسر جهان قرار گرفته است. اگر شما از جمله کسانی هستید که به زیبایی خود اهمیت می دهید؛ بدون شک باید این مقاله را تا انتها بخوانید. معرفی جالپرو تنها به ساختار و غیره منتهی نمی شود، بلکه انواع آن نیاز به شناخته شدن دارد.

در ابتدا مقاله جالپرو را به شما معرفی کرده ایم؛ پس از آنکه با این مزو ژل بی نظیر آشنا شدید؛ کاربرد آن را مورد بررسی قرار داده ایم. پس از آنکه شما کاربرد این ژل را شناختید؛ لازم است که کمی بیشتر با فرایند تزریق، نتایج و غیره آشنا شوید. در نتیجه مژده این را می دهیم که در پایان این مقاله اطلاعات جامعی در رابطه با این مزو ژل خواهید داشت.

کمی بیشتر در رابطه با جالپرو بدانیم

جالپرو چیست؟

جالپرو یکی از جدیدترین مزو ژل ها است که ترکیب آن کمی متفاوت است. در ترکیب این مزو ژل از اسید هیالورونیک و آمینو اسیدهای ضروری پوست استفاده شده است. آمینواسیدهای به کار رفته در تولید این ژل از جمله آمینو اسیدهای بسیار ضروری جهت جوانسازی پوست به شمار می رود. در نتیجه نتایج شگفت انگیزی در پایان کار قابل مشاهده خواهد بود. اما این سوال پیش می آید که این موارد دقیقاً چه کاری انجام می دهند که معجزه می شود؟

جالپرو چه کار می کند؟

عملکرد کلی جالپرو جوانسازی پوست است. در واقع این ژل در طول فرایند جوانسازی آبرسانی و احیا پوست را به نحو احسنت به انجام می رساند. مهم نیست که پوست شما دچار چه مشکلی است؛ این ژل در پوست شما معجزه خواهد کرد.

بر اساس بررسی های انجام شده و تجربه این ژل قدرت بازسازی پوست در ناحیه هایی که لک هایی جهت قرار گرفتن در آفتاب ایجاد شده است را دارد. همچنین اگر بر اساس مشکل پوستی، پوست شما دیگر صاف و یکدست نیست؛ استفاده از این جالپرو پیشنهاد می شود.

اگر پوستتان بسیار نازک و خشک است؛ این ژل برای شما معجزه گر خواهد بود. مهم نیست چند سالتان است؛ جالوپرو برای همه سنین پیشنهاد می شود. حتی اگر هیچ مشکلی ندارید و به سالم بودن پوست خود اهمیت می دهید؛ پیشنهاد می کنیم که از این ژل استفاده کنید.

تغذیه پوست در کنار آبرسانی یکی از مهم ترین اصول مراقبت از پوست است که هیچ کسی نباید در طول زندگی آن را به فراموشی بسپارد.

تزریق جالپرو

این محصولات جهت بهبود بافت صورت و به حداقل رساندن مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال اگر شما دچار آکنه شده اید و اکنون جای جوش ها مانده است؛ استفاده از تزریق جالپرو پیشنهاد می شود.

جالپرو شامل چیست؟

جالپرو ترکیبی از آمینو اسید و اسید هیالورونیک است. این دو در بسته به صورت مجزا تحویل پزشک داده می شوند. پس از آن در زمان تزریق پزشک این دو را با یکدیگر ترکیب می کند تا محلول تزریقی جالپرو ایجاد شود. پس از آنکه محلول ایجاد شد؛ تزریق انجام می شود. اما چه زمانی باید از تزریق این مزو ژل استفاده کنیم؟

چه زمانی نیاز به استفاده از جالپرو است؟

به صورت کلی زمانی که فرد احساس می کند نیاز به تزریق این ژل دارد به پزشک زیبایی مراجعه می کند. پس از مراجعه به پزشک، شرایط مراجعه کننده مورد بررسی قرار می گیرد و اگر مراجعه کننده صلاحیت لازم جهت انجام تزریق ژل را داشت؛ تزریق انجام می شود. اما به صورت کلی افرادی با شرایط زیر جهت تزریق ژل جالوپرو مراجعه می کنند.

 • کسانی که جهت افزایش سن دچار علائم پیری پوست شده اند.
 • کسانی که دارای استرچ مارک هستند
 • کسانی که در تکمیل فرایند زیبایی دیگری مراجعه می کنند
 • کسانی که جراحی انجام داده اند.

البته باید بگوییم که هر کسی که به زیبایی خود اهمیت می دهد، امکان استفاده از این ژل را دارد. این ژل تغذیه کننده عمیق پوست شما است. در نتیجه چه چیزی بهتر از یک تغذیه کامل همراه آبرسانی عمیق پوست برای زیبایی شما وجود دارد؟ اما در چه ناحیه ای امکان تزریق وجود دارد؟

در کدام ناحیه ژل جالپرو قابل تزریق است؟

این ژل جهت حجم دهی به لب یا زیر چشم مورد استفاده قرار نمی گیرد. بلکه مصرف آن در برخی از نواحی بدن امکان پذیر است. ژل جالپرو را در قسمت های زیر قابل استفاد است:

 • گردن
 • صورت
 • زیربغل
 • دست ها
 • ران پا
 • شکم
 • زانو

پروسه انجام تزریق ژل جالپرو به چه صورت است؟

زمانی که تصمیم به تزریق این ژل می گیرید؛ نگرانی هایی وجود دارد. شناخت پروسه تزریق سبب می شود که نگرانی های شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند. پس از آنکه تصمیم به تزریق گرفتید؛ پزشک نواحی مورد نظر جهت تزریق را نشانه گذاری می کند.

پس از انجام این مرحله از بی حسی موضعی استفاده می شود که در طول فرایند هیچ احساس ترسی وجود نداشته باشد. میزان بی حسی و مدت زمانی که جهت آن مورد نیاز است بستگی به ناحیه و تشخیص پزشک دارد. اما هیچ دردی در طول تزریق قابل احساس نخواهد بود.

پس از تزریق پزشک ناحیه تزریق را ماساژ تخصصی و سبک می دهد. این ماساژ سبب می شود که نتیجه تزریق به مراتب بهتر از زمانی شود که تزریق را انجام داده‌اند. میزان ماده ای که جهت تزریق استفاده می شود بستگی به ناحیه مورد نظر و صلاحدید پزشک دارد. گاهی اوقات تزریق به صورت سطحی و گاهی اوقات به صورت عمقی انجام می شود.

کمی بیشتر در رابطه با جالپرو بدانیم

عملکرد جالپرو چگونه است؟

اگر کمی پوست را بشناسید؛ می دانید که فیبروبلاست ها سلول هایی هستند که در قسمت زیرین پوست قرار گرفته اند. این سلول ها به واسطه تشکیل کلاژن، جوانسازی و ترمیم پوست را انجام می دهد. اما هر اندازه که سن بیشتر می شود فیبروبلاست ها فعالیتشان کمتر می شود.

البته تنها سن نیست که سبب افت پوست می شود. عادت های نادرست دیگر، همانند سیگار کشیدن، فعالیت بدنی شدید، قرار گرفتن در معرض آفتاب و غیره نیز به پوست آسیب های جدی وارد می کند.

هر چند وقت یکبار نیاز به تزریق جالپرو است؟

در طول یک سال امکان تزریق این ژل ۳ تا ۵ بار وجود دارد. تعداد دفعات تزریق به خود شما بستگی دارد. هر اندازه که پوست شما آسیب بیشتری دیده باشد؛ نیاز به جلسات بیشتری است. عدد ذکر شده بر اساس میانگین مراجعه کنندگان بیان شده است. در نتیجه این آسیب دیدگی پوست خاصیت ارتجاعی، شفافیت و حجم خود را از دست می دهد.

اما نگران نباشد؛ با پیشرفت علم امروز معجزه گری به نام جالپرو وجود دارد. این ماده به واسطه آمینو اسیدهایی که درون خود دارد؛ فیبروبلاست ها را تغذیه می کند. در نتیجه فیبروبلاست ها به صورت مجدد شروع به تولید کلاژن می کنند. در نتیجه شما هنوز هم امکان داشتن پوستی جوان را خواهید داشت.

نتایج جالپرو چگونه است؟

اثربخشی بیوژنتیکی این ژل سبب شده است تا به آن صفت معجزه گر را بدهیم. در واقع پس از تزریق در مدت زمان کوتاهی نتایج قابل مشاهده است.

سخن آخر

جالپرو یکی از جدیدترین انواع مزو ژل است که در مطب دکتر صابرراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ژل به دلیل خاصیت‌های فوق‌العاده ای که دارد برای همه افرادی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند پیشنهاد می شود. اما پس از مراجعه به مطب بر اساس شخص شما تعیین می شود که آیا آیا جالپرو بهترین روش جهت حل مشکل شما است یا خیر.

Source: www.jalupro.com

مقالات زیبایی

تزریق جالپروتزریق ژل جالپروجالپروجالپرو چیست؟در کدام ناحیه ژل جالپرو قابل تزریق است؟ژل جالپروعملکرد جالپرومزو ژلهر چند وقت یکبار نیاز به تزریق جالپرو است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *