مزایا مزوفیلر

مزایا مزوفیلر

داشتن پوستی سالم، زیبا و جوان آرزوی هر فردی است. پوست سالم و براق، علاوه بر زیبایی ظاهری، اعتماد به نفس شما را نیز بالا می برد. در دنیای مدرن امروزه هزاران روش برای جوانسازی و آبرسانی پوست کشف شده که مزوتراپی یکی از روش های محبوب بین افراد است.

مزوتراپی که یک روش درمانی بدون جراحی است، مواد فعال بیولوژیکی را از طریق سوزن های ریزی وارد پوست می کند. این مواد که می تواند شامل انواع ویتامین ها، داروها یا فاکتورهای رشد باشد، محرک کلاژن سازی سلول های پوستی است.

مزوفیلر یا مزوژل روش جدیدی است که در مزوتراپی استفاده می شود. با این روش داشتن پوستی جوان و بدون چین و چروک دیگر آرزو نیست! اگر می خواهید با معجزه مزوتراپی و مزوفیلر بیشتر آشنا شوید، این مطلب راهنمای خوبی برای شما است. در این مقاله هرچیزی که لازم است در رابطه با مزوفیلر و مزایای آن بدانید، جمع آوری شده است. پس با ما همراه باشید تا این معجزه را از نزدیک ببینیم.

مزایا مزوفیلر

پوست خود را بی دردسر جوان کنید!

امروزه با وجود روش های متنوعی که برای جوانسازی پوست به دست آمده، چین و چروک ها به راحتی از بین می روند. در این میان، مزوتراپی محبوبیت بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد.

در این روش محرک های کلاژن سازی و جوانسازی از طریق سوزن های بسیار ریزی به داخل پوست تزریق می شود. آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و اسید هیالورونیک که تاثیر چشمگیری روی بازسازی کلاژن ها دارند، پوست را آبرسانی کرده و براق می کنند.

چندین جلسه مزوتراپی با فواصل زمانی معین، پوست شما را به صورت کلی تقویت کرده و ظاهری جوان و با نشاط برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مزوفیلر در مزوتراپی

مزوفیلر جدیدترین روشی است که در مزوتراپی به کار می رود. مزوفیلر، هیالورونیک اسید و مواد بیولوژیکی دیگری که محرک کلاژن سازی هستند را وارد پوست شما می کند. این اسید های مفید فضای بین چین و چروک ها را در لایه زیرین سطح پوست پر می کنند.

4 معجزه استفاده از مزوفیلر در مزوتراپی

1)     معجونی از مواد بیولوژیکی جوان ساز

سرمی که در مزوتراپی آماده تزریق می شود، سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مقوی برای پوست است. این مواد بیولوژیکی با تاثیر چشم گیری که روی سلامت و تغذیه سلول های پوستی دارند، به عنوان عنصری فعال تزریق می شوند.

در سرم های مزوتراپی انواع مواد مرطوب کننده و جوانساز پوست با دوز های معین در کنار یکدیگر معجونی شگفت انگیز می سازند.

یکی از مزایای مزوفیلر در مزوتراپی، غلظت بالای هیالورونیک اسید (HA) است. HA مهم ترین مولفه جوان سازی پوست است. این ماده به صورت طبیعی در پوست وجود دارد، اما با بالا رفتن سن، سنتز آن کاهش می یابد.

هیالورونیک اسید در واقع جاذب آب در پوست شماست. با وجود این اسید، میزان آب بیشتری جذب پوست شده و درنتیجه رطوبت، نرمی و درخشانی پوست بیشتر خواهد شد. یکی از دلایلی که پوست کودکان لطیف و نرم است، وجود مقادیر بالای این اسید در پوست آن هاست. هرچه سن شما بالاتر می رود، سنتز این اسید مفید در بدن کمتر خواهد بود.

مزوفیلر، هیالورونیک اسید مورد نیاز پوست شما را در اختیار آن قرار می دهد. در نتیجه آب رسانی و جوانسازی پوست به راحتی امکان پذیر می شود. تزریق مزوفیلر به لب ها، HA را در آن افزایش داده و تا حدودی حجم لب را تغییر می دهد. تزریق مزوفیلر به اطراف چشم ها نیز، موجب جذب آب بیشتر و از بین رفتن چروک اطراف آن می شود.

2)     با جراحی های زیبایی خداحافظی کنید!

به دست آوردن زیبایی با تیغ جراحی با کشف روش های نوین دیگر فراموش شده است. امروزه برای داشتن پوستی سالم و با نشاط لازم نیست، هزینه های گزاف جراحی های زیبایی را بپردازید.

مزوتراپی و مزوفیلر روشی غیر تهاجمی و بدون جراحی است که هر آنچه پوست شما برای ترمیم و بازسازی نیاز دارد، در اختیار آن می گذارد.

سوزن های ریزی که برای تزریق در روش مزوفیلر استفاده می شود، دردی نداشته و از خود ردی باقی نمی گذارند. تزریق ویتامین ها و مواد معدنی در لایه فوقانی اپیدرم بدون هیچ خراشی، پوستی زیبا به شما هدیه خواهد داد.

3)     سرم های معجزه آور مزو

سرم های مزوتراپی را برای هر نیازی می توان طراحی کرد. اگر احساس می کنید به سرم های ضد پیری نیاز ندارید از سرم های ضد آلودگی های پوستی استفاده کنید.

مواد فعال سرم مزو را با توجه به نیاز پوست شما تنظیم می کنند. سرم های مزو علاوه بر تاثیری که در جوانی و شادابی پوست شما دارند، برای اهداف دیگری نیز استفاده می شوند.

اگر به دنبال روشی برای جلوگیری از اثرات مخرب تابش های ماورای بنفش هستید، سرم های مزو در خدمت شما هستند! مزوتراپی را برای درمان هر نوع پوستی می توان به کار برد. استفاده از میزوفیلر در این روش نیز نتایج شگفت انگیزی را در مدت زمانی کوتاه ظاهر می کند.

4)     نتایج خیره کننده در زمانی کوتاه

مزوفیلر، هیالورونیک اسید را به طور مستقیم وارد لایه میانی (مزو) پوست می کند. این مواد بیولوژیکی به کمک سلول های پوستی آمده و سنتز کلاژن و الاستین را تحریک می کنند. با افزایش میزان کلاژن و الاستین، پوست کشیده تر شده و چین و چروک ها از میان می رود.

در این روش غیر جراحی با گذراندن ۴ تا ۶ دوره در فواصل ۲ تا ۴ هفته ای، پوست شما هیدراته شده و درخشان تر و سفت تر به نظر خواهد رسید. ظاهر شدن نتایج شگفت انگیز مزوتراپی با چندین جلسه، این روش را به یکی از پرطرفدار ترین روش های درمانی پوست تبدیل کرده است.

کلام آخر

در دنیای امروز، داشتن پوست جوان و سالم نه تنها آرزو نیست، بلکه می توانید آن را بدون جراحی و روش های پیچیده به دست آورید. مزوفیلر به عنوان جدیدترین روشی که در مزوتراپی به کار می رود، با تزریق مواد فعال بیولوژیکی و هیالورونیک اسید به لایه میانی پوست، به شما پوستی شاداب و سالم هدیه می دهد.

از بین بردن چین و چروک ها در هر سنی، با روش مزوفیلر امکان پذیر است. دوره درمانی این روش با توجه به مشکلات پوستی شما توسط پزشک تعیین می گردد. اما چیزی که بعد از اتمام دوره بدون شک تجربه خواهید کرد، داشتن پوستی بدون چین و چروک و لطیف است.

Source: www.surface-paris.com, www.persebelle.com

مقالات زیبایی

تزریق مزو ژل زیر چشمعوارض تزریق مزوژلعوارض مزوژلعوارض مزوفیلرقيمت مزوژلمزایا مزوفیلرمزو ژل زیر چشم چیستمزوتراپیمزوژل برای زیر چشممزوفیلرمزوفیلر در مزوتراپیهزینه مزوژلهزینه مزوفیلر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *